Kariera w iTechnologie

iTechnologie działa w Polsce od 2010 roku, wielu z nas pracuje na stanowisku "konsultant SAS", posiadamy kompetencje w wielu obszarach technologii SASowej, szczególnie w tematach związanych z zasilaniem hurtowni, martami analitycznymi i raportowaniem. Ale nie tylko. Ludzie z iTechnologie to również programiści, którzy swoją potrzebę tworzenia rozładowują podczas developmentu aplikacji. Ponieważ jesteśmy ponadprzeciętnie kreatywni – wyprzedzamy rynek tworząc niesamowite, skuteczne i zapewniające sukces komercyjny oprogramowanie.

Z nami będziesz miał okazję zmierzyć się z ciekawymi wyzwaniami, opracować innowacyjne koncepcje rozwiązania trudnych problemów. Jeżeli myślisz nieszablonowo, lubisz automatyzować zadania i szukasz wszędzie optymalizacji – jesteś kimś kogo szukamy.

iTechnologie działa jako federacja konsultantów, nasz unikalny model biznesowy zapewnia, że każdy współpracujący z firmą konsultant ma szanse stać się partnerem – ma szanse mieć realny wpływ na kierunek rozwoju firmy. To powoduje, że ludzie, którzy z nami pracują – pracują na swoją przyszłość, ze szczególnym zaangażowaniem. Od początku do końca. iTechnologie to miejsce w którym doceniamy ludzi i ich pracę. Stawiamy na rozwój, na poszukiwanie rozwiązań i jakości dla naszych klientów.

iTechnologie
iTechnologie

Formularz rejestracyjny

*Pole wymagane.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania, możesz do nas przyjść lub skontaktować się z nami za pomocą danych poniżej. Zapraszamy!

iTechnologie Sp. z o.o.
ul. Obrzeżna 5, p. V
02-691 Warszawa

biuro@itechnologie.com.pl

+48 791 666 238