Konkurs rekrutacyjny iTechnologie zakończony!

Nie zdążyłeś wziąć udziału w konkursie? Nic straconego - zaaplikuj mimo wszystko!

Nadal poszukujemy Architekta rozwiązań BI, Junior BI Developera

Wyniki konkursu

Konkurs Rekrutacyjny iTechnologie Business Intelligence dobiegł końca! Zwycięzcą został kandydat, który prawidłowo odpowiedział na 9 z 10 pytań w czasie 43 minut, co dało mu wynik 90%. Lista wyników dla wszystkich nagradzanych miejsc wyglądają następująco:

  • Miejsce 1 - Kandydat, który uzyskał wynik 90% w czasie 43 minut oraz 28 sekund
  • Miejsce 2 - Kandydat, który uzyskali wynik 70% w czasie 60 minut
  • Miejsce 3 – Kandydat, który uzyskał wynik 60% w czasie 38 minut oraz 55 sekund
  • Miejsce 4 – Kandydat, który uzyskał wynik 60% w czasie 40 minut oraz 55 sekund
  • Miejsce 5 – Kandydat, który uzyskał wynik 60% w czasie 59 minut oraz 28 sekund
  • Miejsce 6 – Kandydat, który uzyskał wynik 60% w czasie 60 minut
  • Miejsce 7 – Kandydat, który uzyskał wynik 50% w czasie 53 minut oraz 34 sekund
  • Miejsce 8 – Kandydat, który uzyskał wynik 50% w czasie 59 minut oraz 33 sekund
  • Miejsca 9,10 – Ex aequo kandydaci, którzy uzyskali wyniki 50% w czasie 60 minut

Pozostałe wyniki kandydatów, którzy podjęli się wykonania testu przedstawione zostały w tabeli zamieszczonej po prawej stronie oraz histogramie umieszczonym poniżej. Serdeczne gratulujemy wszystkim zwycięzcom - informacje dotyczące odbioru nagród prześlemy wam drogą elektroniczną.

Dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim kandydatom – wyczekujecie informacji o postępach rekrutacji na dostępne stanowiska. Wybrane osoby wkrótce otrzymają zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną do naszej firmy.

Wyniki Konkursu Rekrutacyjnego iTechnologie

Formularz rejestracyjny

Nie zdążyłeś zarejestrować się w konkursie? Nic straconego - zaaplikuj poza konkursem!

Aplikacja na stanowisko:

*Pole wymagane.

Dostępne stanowiska

Wciąż prowadzimy rekrutacje na poniższe stanowiska. Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji, wypełnij formularz.

Junior Business Intelligence Developer

Miejsce Pracy: Warszawa, zdalnie

Zakres obowiązków

  • Rozpoznanie i analiza potrzeb klienta oraz opracowywanie architektury rozwiązania zgodnie z zebranymi wymaganiami;
  • Utrzymanie i rozwój istniejących baz danych klientów;
  • Projektowanie i tworzenie procesów ETL;
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej;

Wymagania

  • Dobra znajomość SQL;
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, dyspozycyjność, zdolność do adaptacji;
  • Mile widziane doświadczenie związanie z przygotowywaniem procesów ETL;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Architekt Rozwiązań Business Intelligence

  • Budowa nowych i rozwój istniejących systemów Business Intelligence;
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu użytkowania i administracji tworzonych systemów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej o profilu informatycznym;
  • Umiejętności i doświadczenie w rozpoznaniu zgromadzeniu wymagań dla systemów klasy business intelligence i hurtowni danych;
  • Dobra znajomość zagadnień optymalizacji bazy danych i zapytań SQL w technologii Oracle (minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z hurtowniami danych lub dużymi bazami danych);
  • Dobra znajomość relacyjnych i wielowymiarowych modeli hurtowni danych, rozwiązań ETL i Business Intelligence (minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z narzędziami klasy ETL i Business Intelligence z wykorzystaniem wybranych narzędzi firm Oracle, Qlik, IBM, Microsoft, MicroStrategy lub SAS);
  • Mile widziana znajomość zagadnień administracji bazami danych;
  • Mile widziane certyfikaty renomowanych instytucji z zakresu baz danych, narzędzi ETL i OLAP;

Oferujemy

  • Udział w interesujących projektach informatycznych wymagających kreatywności i nieszablonowego podejścia do stawianych wyzwań;
  • Ciekawą pracę w doświadczonym i ambitnym zespole ekspertów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Dostęp do najnowszych technologii informatycznych;
  • Szybki i wartościowy rozwój kompetencji i doświadczeń;
  • Szkolenia i współpracę z liderami rynku informatycznego.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania, możesz do nas przyjść lub skontaktować się z nami za pomocą danych poniżej. Zapraszamy!

iTechnologie Sp. z o.o.
ul. Obrzeżna 5, p. X
02-696 Warszawa

biuro@itechnologie.com.pl

+48 791 666 238